Administration

Administrative Assistants

Principal’s Secretary – Nerida Wilson

Financial Secretary – Kari Koger

Registrar – Elizabeth Costa

Student Desk – Dorothy Fason

Front Desk – Patty Cantu

Front Desk – Diana Colon

Front Desk – Simone Reid

Building 12 – Josephine Bragg

Faculty

ANTHONY ADHARSING
SFC JIMMY ALDRIDGE
JUAN ALVARADO MATEO
SFC STEPHAN ANDERSON
DESIREE SAEZ
MARIA AQUINO PINERO
CASEY ARNOLD
DANIELLE BABERS
NICHOLAUS BAIRLEY
RICHARD BALACH II
DANIELLE BAUCOM
1SG ISAAC BAUMER
CASSANDRA BENNER
DANIEL BENNETT
SARITA BETTS
RICHARD BISNATH
CHASTITY BOBO
DANIEL BOHANNON
LADONA BRIGMAN
BARINGTHON BRUDY
HOPE BYER EVERD
KAYE CANN
LASHAWNEE CARLISLE
ARTHUR CARTER JR
JONELLE CARTY
ABEL CASIQUE
KHARON CHAPPER
WENDY CLARK
CHANDREAS CLINCY
CARMEN COLON RAMOS
HOWARD CONE JR
SONIA COOK
BARBARA CORUJO
ROBERT CRANSTON
ANGEL CRAWFORD
JUAN CRUZ
JOHN DE LEON
MERIEM DIOURI
TRACEY DOWNEY
1SG JOHN DUROCHER
DENISE ELDRIDGE
JUAN FLORES
LEAH FOLB
JAMAR FRANKLIN
TIMOTHY FROST
JAMES FURNO
LUIS GARCIA-LOPEZ
SFC JAMES GILLEON
STEPHANIE GONZALEZ
ALBA GONZALEZ COLON
ODELL GORDON II
NICHOLAS GRANDE
HENRY HAAKE
BRENNA HANLEY
KRISTEN HANLEY
VINCENT HARRIS
PHILIP HOLT
LORI HOUMARD
COLLEEN HUDDLESTON
ASHLEY HUNT
FRANCESCA ITTLEMAN
MATTHEW JOHNSON
KAITLYN KEEFER
NIKKI KING
TIMOTHY KRAEMER
TIMUR MIKH LEDYAEV
PIERRE LEON
MAXWELL LEWIS
PORTIA LEWIS
PAMELA LOOMANS
HARRY LYON
AARON MEITZ
EMILY MICHIE
ELISABETH MILES
AMY MILLER
WILKA MONTERO
BRETT MUNROE
NICHOLAS NIXON
DAVID OBRIEN
STEVEN O’BRIEN
KERRI ODUM
SHERRY OWES
CHELSEA PACE
KYLE PACE
JENNIFER PARRISH
CHIRAGKUMA PATEL
JAMIE PATON
SAHILY PEREZ QUINONES
ASHKIA PHILLIPS
CURTISS POWELL
JEREMY PRAHL
ANITA RAMKISSOON
ALEX REAGLE
DEWAYNE REDD
RANDALL REDING
GRANT REYNOLDS
ROBERT REYNOLDS
DEBRA RIVERS
AMANDA ROBINSON
JOVANSKA ROSICH
KEVIN SANDRIDGE
MICHAEL SARGENT
JOHN SCHARFF JR
JAY SCHNOOR
JUANITA SCHNOOR
DAMION SCOTT
BARBARA SHELTON
MAGISTENE SILORENT
JOSEPH SIRIOTIS
MICHAEL SIRIOTIS
NICK SITYAR
ANTHONY SMITH
JACINTA STERLING
KATUNDRA STEWART
RICHARD TATE
KIMBERLY TAYLOR
VIRGINIA TEPPNER
MAJ DAVID TERVIN
JASON THOMAS
TIMOTHY TILLMAN
STEVEN TOALSTER
KATHERINE TREGO
DEENA TYLER
JAN URANKAR
MIREILLE VOLCY
FRANCES WASCHER
LAUREN WASCHER
MARY WHIDDEN
CASEY WIGAND
JOSEPH WIGAND
STACEY WILLIAMS
KATHLEEN WILLIAMS NIEVES
THOMAS WILSON
GREGORY WORTHAM
ANGELA YOPP